VelikaPlana 9 okt 2010

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

VelikaPlana 9 okt 2010

Počalji  Informator taj Uto Okt 12, 2010 11:42 pm

Opsirnije o ovom trkackom danu za par dana (mnogobrojne licne obaveze ne dozvoljavaju relevantan komentar) kojeg su okarakterisali mnogobrojni incindenti gde smo i mi bili jedan deo cirkusa

Poslednji izmenio Informator dana Uto Okt 19, 2010 1:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : pogresna slova)

Informator

Broj poruka : 100
Datum upisa : 28.09.2010

Pogledaj profil korisnika http://www.kkzmaj.eu

Nazad na vrh Ići dole

Velika Plana

Počalji  Informator taj Uto Okt 19, 2010 1:53 am

Trkacki dan u Velikoj Plani 9 oktobra 2010 bice zapamcene vise po dogadjajima posle trka nego na osnovu takmicarskih rezultata
Glavni gost ovog trkackog dana je na iznenadjenje mnogih bila doping kontrola sto je za svaku pohvalu kada se zna da je rec o stazi ne bas visokog ranga.
Kao sto je poznato nase grlo Staro Denim je diskvakifikovano nakon pobede:razlog nije se pojavilo na mestu gde je trebalo da bude uzet uzorak da bi se i na njemu ispitalo da li je sve po propisima ili je grlo ucestvovalo sa nedozvoljenim sredstvima u telu.Razlog da nije otislo u prostoriju za uzimanje uzorka je :Vozac i trener Toplica R. tvrdi da nije bio obavesten i da je preko ozvucenja objavljeno da na kontrolu ide drugoplasirani iz te trke.
Ja licno sam dosad vise puta kritikovan zbog ovog incindenta ali ja licno nemogu da dam neku svoju verziju posto sam toga dana bio nekoliko stotina kilometra od mesta dogadjanja medjutim ja stojim uz naseg trenera i moram verovati u to sto on tvrdi,kakav bi mi bili tim ako ne stojimo jedni uz druge i kada je tesko a ne samo kada je sve crveno.
Dogadji sa ovog trkackog dana su samo jos jedan dodatak da nesto mora da se radi na pravilniku i o tome u novoj temi na ovom forumu

Informator

Broj poruka : 100
Datum upisa : 28.09.2010

Pogledaj profil korisnika http://www.kkzmaj.eu

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu