Tiptronic :trke

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Tiptronic :trke

Počalji  Informator taj Ned Okt 03, 2010 9:52 pm

Najnoviji clan naseg kluba pokazo odmah ko je i sta je,naime Tiptronic je pobedila na Pancevackom hipodromu bez da se oznojila ako je verovati treneru Toplici R.
KK Zmaj je u ovoj godini (obelezena mnogobrojnim povredama nasih grla) zabelezio i drugu pobedu i izjednacio ucinak od prosle sezone medjutim imajuci u vidu da je jos uvek oktobar mesec 2010 tj. da imamo jos tri meseca sezone nije nemoguce da se i prevazidje proslogodisnji rezultat.

Poslednji izmenio Informator dana Čet Jan 13, 2011 3:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Informator

Broj poruka : 100
Datum upisa : 28.09.2010

Pogledaj profil korisnika http://www.kkzmaj.eu

Nazad na vrh Ići dole

Tiptronic- prvi start Eskilstuna 6 nov

Počalji  Informator taj Ned Okt 31, 2010 8:55 pm

KK Zmaj nastavlja da stvara istoriju Srpskog kasackog sporta
Tiptronic ce startovati 6 nov 2010 u prvoj trci 1640m/auto start vozac: Jovanovic Dragan na hipodromu Sundbyholm/Eskilstuna i to je prvi kasac domaceg odgoja na Svedskim trkalistima
nadamo se uskoro jos vecem broju
Trka je izuzetno teska jer ima par ucesnika sa zaradom od preko 100.000 evra i sva glra ce biti vozena od profesionalnih vozaca,izuzetak Dragan Jovanovic kome je ovo treci start u karijeri ali trka je izabrana zbog PR Vrednosti jer se ovog dana voze i finalne trke Breeders Crown serije za trogodce i cetvorogodce pa ce citava elita Svedskog kasackog sporta biti prisutna uz ogromnu
medijsku zastupljenost (stampa,tv,internet) tako da je ovo izuzetna prilika za predstavljanje
nasega kluba a i Srpskog kasackog sporta, a i zbog toga posto vozac zbog nedovoljnog broja startova nema pravo takmicenja na Solvalli pa da bi Srpski ekipage bio kompletan izabrana je bas ova trka gde izmedju ostalih nastupa i Åke Svandstedt sa svoje tri kobile, paznja sve tri imaju rekord ispod 1,12 ...
Rezultatski uspeh bi bio osvajanje petog mesta mada je u prvom planu da se istrici kvalitetna trka pa kolko to vredi videcemo.
Trka ce moci da se gleda uzivo na saitu atg-a : www.atg.se sa kodom koji ce biti objavljen u subotu 6 nov 2010 oko 10,00 casova na ovom forumu uz instrukcije za logovanje.
Paznja mora se biti pazljiv prilikom ulogovanja da kod ne bi bio ponisten prilikom pogresne informacije

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Re: Tiptronic :trke

Počalji  Informator taj Sre Nov 10, 2010 3:03 am

Nazalost Tiptronic zbog visoke temperature nije mogla da nastupi 6 nov u Eskilstini
Pippi nemoze da se oslobodi nekog virusa koji nestaje i dolazi pa zbog toga i netrenira, sto se tice sledeceg starta neizvesno

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Informator taj Ned Nov 21, 2010 11:21 pm

Pippi napokon se otarasila temperature koja joj se nakacila na vrat skoro
ceo mesec i pocela sa laganim treningom , inace kobila se ugojila kao da je zdrebna
u zadnjih tri nedelje a kad se setim da prve nedelje nije htela da jede Svedsku hranu
a sada nemozemo da je nahranimo, bilo da je seno ili krafft hrana u pitanju
Neko rece:snaga ulazi na usta

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  baltazar taj Sub Dec 11, 2010 11:51 am

Kada ce tiptronik da zapocne zrkanje po svetskoj

baltazar

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.11.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Informator taj Čet Jan 13, 2011 3:05 am

baltazar ::Kada ce tiptronik da zapocne zrkanje po svetskoj
Solvalla 16 januar 2011 trka broj 11 oko 17.50
Startni broj 10
2140m iz gume

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla 16 januar 2011

Počalji  Informator taj Pon Jan 17, 2011 12:51 am

Informator ::
baltazar ::Kada ce tiptronik da zapocne zrkanje po svetskoj
Solvalla 16 januar 2011 trka broj 11 oko 17.50
Startni broj 10
2140m iz gume
Tiptronic treca sa rezultatom 1.18.9 bez da puno kenjam ali ovaj rezultat ostvaren sa 80% kapaciteta
Pippi kasala lose u krivinama ali dobro na pravcima pa posto danasnji vozac Tonny Wallin(za svaku pohvalu danasnji rad) po prvi put vozi pa nije bio siguran u Pippi Odlucio se da ne forsira (pametno) nego da zadrzi trece mesto(155 start poena i oko 950 evra).Moja zena kaze: ih trece mesto sta je to medjutim ona neshvata da se mi takmicimo na Solvalli protiv Stig H Johansson,Roger Wallmann,Timmo Nurmos,Glen Norma itd. tako da je ovo fantastican rezultat
Inace ako resimo problem sa krivinama Kobilica moze svasta jos da ucini
Sledeci start ako bude sve u redu sa Pippi i po planu trebao bi da bude Solvalla 26 januar 2011

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla 26 jan 2011

Počalji  Informator taj Sub Jan 22, 2011 12:54 am

Pippi startuje u jedanaestoj trci 26 jan duzine 2140m iz gume na solvalli,nazalost desilo se to sto sam se plasio a to je startna pozicija 4 iz prvog reda. Problematicna iz razlog sto se naglo i ostro okrece a Pippi ima "copstanglu na levoj strani" i "marfi bländare na desnoj (zatvoreno oko) pa je tesko da savije glavu a nevidi sa desne strane , pored sebe ima konje koji dolaze sa sprinterpozicije pa se plasim da se ne uplasi i bude ono sto nemogu da podnesem .... necu ni ime da mu kazem.Ali sta je tu je mora da proba i tu poziciju
Za clanove KK Zmaj sa atg kodom informacija trka pocinje oko 21,45 sa direktnim prenosom

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Informator taj Čet Jan 27, 2011 6:05 am

Informator ::Pippi startuje u jedanaestoj trci 26 jan duzine 2140m iz gume na solvalli,nazalost desilo se to sto sam se plasio a to je startna pozicija 4 iz prvog reda. Problematicna iz razlog sto se naglo i ostro okrece a Pippi ima "copstanglu na levoj strani" i "marfi bländare na desnoj (zatvoreno oko) pa je tesko da savije glavu a nevidi sa desne strane , pored sebe ima konje koji dolaze sa sprinterpozicije pa se plasim da se ne uplasi i bude ono sto nemogu da podnesem .... necu ni ime da mu kazem.Ali sta je tu je mora da proba i tu poziciju
Za clanove KK Zmaj sa atg kodom informacija trka pocinje oko 21,45 sa direktnim prenosom
Hon var grim bra ikväll: To rece Tony Walin kada je usao u stalski okrug posle trke ili receno na Srpskom.Kobila je bila fantasticna veceras medjutim kao sto sam i slutio galop u startu(spor 2 ostro svija a zbog costangle nemoze da savije vrat bio je neminivan)Pippi izgubila vise oko stotinak metaera
sto i pokazuje kontrolno vreme na prvih 500m :vodece grlo 1.21 a Tiptronic 1.29 medjutim preostali deo trke trci super dobro a zadnjih 800m sa tempom 1.14.1 sto je dovoljno za 4 mesto ,gubi trecemesto na FOTOFINISU.
Rezultat 1.18.4 na 2140 iz gume na temperaturi -15 mislim da je veoma dobar
Ubuduce probacemo samo da budemo u trkama sa autostartom

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla 6 feb 2011

Počalji  Informator taj Pon Feb 07, 2011 11:06 am

Pippi trcala u cetvrtoj trci V-65-2 duzina staze 2140m sa auto start
Da je konkurencija mnogo jaca cim se ucestvuje na nekoj od "V"varijantini a i kad se doda drustvo Pastuva i Kastrata potvrdjuje i danasnjatrkra gde je Pippi istrcala dosad najbrzu trku svog zivota 1.17,1 na 2140/a medjutim toje bilo dovljno samo za 8 mesto.Mozda bi i bilo bolje da iz neobrazlozenih razloga Pippi nije skoro totalno stala u poslednjoj krivini pa tek na pocetku ciljne ravnine pocela ponovo da kasa
Vozac Tony misli da ja ovo posledica neke psihicke smetnje mada je i umor ucinio svoje
Pippi je vecim delom trke isla iz "mrtve pozicije" da bi otpocela atack 400m pre cilja u trecem
sporu i onda 300m pre cilja stop.
Bilo kako bilo ja sam licno prezadovoljan to sto kobila pokazuje na stazi,kako izgleda i vreme je na putu da se prolepsa pa da pocnemo da treniramo normalno a ne sad kao pingvini
Cini mi se da je opet postavljen Srpski Rekord ali to izgleda da je nebitna stvar

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Eskilstuna 18 feb 2011

Počalji  Informator taj Pet Feb 18, 2011 9:05 pm

Pipi danas trcala u Eskilstuni trka broj 1 na stazi duzine 1640m auto start
Posle odlicnog starta gde je uzela vodjstvo iz petog spora trci prvih 500m u tempu 1.13.4 prvih 1000m tempo 1.16.8 mejutim u zadnjih 200m ponestaje snage,problem sa cepovima u usima(desni cep se zaglavio i nije mogao Tony da ga izvadi)iPipi zavrsa trku na trecem mestu sa vremenom 1.16.2
Kobila danas nije bila bas u najboljem izdanju problem sa zadnjom levom nogom je bio veci nego
obicno ali zahvalujuci svom izuzetnom mozgu izdrzala je do kraja bez galopa i postavila rekord
u klasi Srpske kobile .Sledi malo duza pauza da popravimo to sto se mora popraviti

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Srdjan Novakovic taj Ned Feb 20, 2011 9:25 pm

Svaka cast za Pipi Smile Zelim Vam jos boljih rezultata i da srpski kas predstavite u pravom svetlu Wink

Srdjan Novakovic

Broj poruka : 9
Datum upisa : 20.02.2011
Godina : 22

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla 9 mart 2011

Počalji  Informator taj Čet Mar 10, 2011 8:32 pm

1.15.4 prica samo za sebe ili sta reci za 1,12 tempo u prvih a i u zadnjih 500 metara
Malo je steta sto na ovaj trkacki dan Pippi nije imala dovoljno start poena za trku gde su samo kobile nego se tkmicila sa pastuvima gde je mnogo teze tako da je 5 mesto izvanredan rezultat
Napokon je pocelo i u Svedskoj malo toplije vreme tako da trening staze na kojima Pippi trenira bi trebalo da se oslobode leda koji nam stvara puno problema , a ako nekako uspem i da resim problem sa najvecim problemom ove kobile: los kas u krivinama koji dodaje nepotrebno naprezanje i vozac se oseca nesigurno pa zbog toga gubi dosta na ostale konkurente mislim da ima jos mesta i prostora za rezultate koji su jos letos bili nezamislivi

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla:25 mart 2011

Počalji  Informator taj Ned Mar 27, 2011 2:40 am

Pippi se takmicila na Solvalli trka 1640m auto start, stigla cetvrtoplasirana sa vremenom 1,16,9
sto po meni i nije neuspeh ako se zna da smo na solvalli medjutim ja bih okarakterisao ovu trku
kao malo jaci brzi rad posto je kobila dosla u box nezadihana
Postoji jedna poslovica ili izreka"Solvalla Lunken" ili na Srpskom prevodu "Uspavanka na Solvalli".Ovo je izjavio Koldjini ciljajuci na to da su trke na Solvalli tako neatraktivne zbog toga sto svako uzme svoju poziciju u prvih par stotina metara i onda "u krug ja i moj drug" niko nista ne pokusava(izuzetak Koldjini,Svandsted,Wallin,Calle,Conard i jos par njih)do ciljne ravnine
Tako i ova trka gde je Pippi imala drugi red i gde je pocela tu je i zavrsila,Jos nerazumem zasto Je Per Lennartsson propustio poziciji Sundbergu ili razumem ali to je javna tajna da Solvalla treneri imaju nepisani dogovor kada neko vozi konja u svom treningu i konja kao driver
Zbog ovakvih trka koje postaju problem Solvalla sef je razmisljao o extra nadoknadama za Koldjinija i Svandesta da bi ih primamio da budu sto cesce na Solvalli ali zasad nista od toga
Moj favorit vozac Tony Wallin nije mogao da vozi Pippi posto vec ima duzu saradnju sa jednom od ucesnica danasnje trke.Ako nista drugo barem sam testirao prvi put da kobila ide bez potkovica na zadnjim nogama(mnogo bolje kasa) , medjutim mala greska sa moje strane posto je staza bila pretvrda pa kobila ima malo bolova

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Gävle. 3 maj 2011

Počalji  Informator taj Uto Maj 03, 2011 8:51 pm

posle 900m u mrtvoj poziciji finisira poslednjih 500m 1.12.2 i zavrsava danasnju trku
kao drugoplasirana 1640m autostart 1.15.6 ili jednostavno Pippi je istrcala danas svoju
najbolju trku od kako je u Svedskoj

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla 18 maj 2011

Počalji  Informator taj Čet Maj 19, 2011 3:39 am

Pippi fantasticna, iz trke u trku obara licne rekorde
Stigla kao treceplasirana na stazi duzine 210m/start guma sa vremenom 1,15,7
Poslednjih 1000 metara tempo 1,13,6
Stici na plac poziciju na Solvalli trebalo bi svako da se raduje, medjutim nemogu a da ne prokomentarisem voznju Orjana veceras,nije mi jasno zasto je prepustio ceonu poziciju, kada je kobila usla u box posle trke malte ne neoznojena
Sve mi ovo lici na KARTEL.Zalosno ali istinito

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Solvalla 28 maj 2011

Počalji  Informator taj Ned Maj 29, 2011 12:31 am

Rekord za rekordom Pippi postavlja posle svake trke
Danasnje 4 mesto sa vremenom 1.16.3 na 2640 m/auto je jos jedno izdanje gde covek
mora da bude srecan a i malo nezadovoljan,nerazumem zasto kobila nece da pruzi sve
od sebe, Imam osecaj da kada vidi grla ispred sebe na ciljnoj ravni kao da se preda, posto je ovo vec ko zna koji put da u box posle trke dolazi malte ne neoznojena i nezadihana,
Nadam se da kada prvi put pude pobedila da ce ojacati psihicki pa ... ali zasad je dobro iovako

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Gävle 27 jun 2011

Počalji  Informator taj Uto Jun 28, 2011 4:49 pm

Zali boze truda i vremena ulozenih u ovaj trkacki dan
Pippi se osecala fantasticno(nikad bolje dosad) pred trku ali za dobar rezultat je potrebno
malo vise od samog konja
Moj prijatelj a ujedno i kusk u ovoj trci Claes Sjöstrem nije poslusao moje instrukcije da ako promasi vodecu poziciju zaumzme "mrtvu poziciju" nego se zalepio drugi par spolja ,sto i nije tako lose. medjutim ako nista ne preuzmes posle prolaznog vrema 1,17,3(smesan tempo za ovu klasu) u prvih hiljadu metera desi se ono sto se i desilo da u poslednjoj krivini dolaze konji sa svih starna i odjednom si na poslednjem mestu, i imas 180m da popravis plasman.Pippi je uspela da dodje sa 11 mesta na 8 ali to nije to sto se od nje ocekuje, posto ona moze mnogo bolje a i samo vreme pokazuje kakva je trka bila. Pobednik 1.16.2 a osmoplasirana Tiptronic 1.16.8 na 2140m/ auto start na stazi koja vazi za jednu od najbrzih staza u Svedskoj
Mislim da je vise krajnje vreme da se kockice sloze i za Tiptronic

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Bollnäs 4 jul 2011

Počalji  Informator taj Sub Jul 02, 2011 11:56 am

Jedna od poslednjih sansi da stigne do kvalifikacionog vremena 1.13.9 jeste ova tkra u ponedeljak
Pippi startuje u sedmoj trci sa startnim brojem 3 na 214om/auto, dosad nije imala ovakvu konkurenciju kao sto je ovaj put gde su na istom startu grla sa zaradom do 130.000 evra, rekordnim vremenom 1.11. pa do 1.12 . nagradni fond u ovoj trci je oko 22.000 evra od toga 11.000 pobedniku
Neka joj je sam Bog upomoc u ponedeljak vece

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Informator taj Uto Jul 05, 2011 5:27 pm

Informator ::Jedna od poslednjih sansi da stigne do kvalifikacionog vremena 1.13.9 jeste ova tkra u ponedeljak
Pippi startuje u sedmoj trci sa startnim brojem 3 na 214om/auto, dosad nije imala ovakvu konkurenciju kao sto je ovaj put gde su na istom startu grla sa zaradom do 130.000 evra, rekordnim vremenom 1.11. pa do 1.12 . nagradni fond u ovoj trci je oko 22.000 evra od toga 11.000 pobedniku
Neka joj je sam Bog upomoc u ponedeljak vece
Fantasticna predstava Tiptronic sa ukusom tuge, falilo je oko 9 metara da Pippi istrci
kvalifikaciono vreme 1.13.9 za evropsko prvenstvo Tiptronic stigla sedmoplasirana sa
rezultatom 1.14.2 na 2140m/auto start
Nisam siguran ali mislim da od Budimpeste pa nadole momentalno nepostoji brzi kasac
i kako sad stvari stoje ovo je samo pocetak , siguran sam da postoji jos u ovoj kobili

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  strucnjak taj Uto Jul 05, 2011 11:29 pm

Svaka cast za rekordnih 14,2 i to na dugo. Sta kaze procena trenera, koliko bi kobila mogla da kasa na Sollvali na 1600m? Moje misljenje je da bi mogla da ide ispod 13.

Ako te zanima da li ima u Srbiji kasaca koji bi mogli da trce u inostranstvu slicne rezultate poput Tiptronic, onda bi trebalo istaci pre svih Grucone 15,7 u Beogradu, a onda tu dolaze Living Line, Jegervu i Gabrijela (na kratko).

Sad idem na ATG da odgledam trku i nadam se da ce uskoro biti i neka pobeda, a ne samo mesta van plasmana.
strucnjak

Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.01.2011

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/bataci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Informator taj Sre Jul 06, 2011 3:18 am

strucnjak ::Svaka cast za rekordnih 14,2 i to na dugo. Sta kaze procena trenera, koliko bi kobila mogla da kasa na Sollvali na 1600m? Moje misljenje je da bi mogla da ide ispod 13.
Ako te zanima da li ima u Srbiji kasaca koji bi mogli da trce u inostranstvu slicne rezultate poput Tiptronic, onda bi trebalo istaci pre svih Grucone 15,7 u Beogradu, a onda tu dolaze Living Line, Jegervu i Gabrijela (na kratko).
Sad idem na ATG da odgledam trku i nadam se da ce uskoro biti i neka pobeda, a ne samo mesta van plasmana.
Upravo sa Branom bas caskam i to sam mu bas rekao : da nebudem neskroman ali mislim da na kratko garantovano ide 1.13 ali gledajuci je veceras u padoku gde juri da unisti Lover Boy-a
posle jucerasnje zestoke trke ,nesmem da kazem sta mislim.......
Momentalno jurimo tih famoznih 1.13.9 i u sledece dve trke bice u jos jacoj klasi.juce je bila Srebrna divizija a sad dolaze na red dve trke sa konjima koji po zaradi pripadaju Zlatnoj diviziji
tako da je nerealno ocekivati Plac plasman a kamoli pobede, medjutim samo tako moze da napreduje i da se razvija posto kasni za svojim konkurentima bar dve godine
Pobede ce poceti da dolaze od oktobra meseca kada se vrati u svoju klasu po zaradi Divizija 2 ili tacnije 4 divizije ispod juceranje trke, samo neka je posluzi zdravlje sve ce doci u svoje vreme
Mislim da je Enjoy ispred svih od momentalnih startera u Srbiji

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  strucnjak taj Sre Jul 06, 2011 1:13 pm

Zasto je vazno da istrci tih 13,9 i da li to mora da istrci samo na 2100m ili staza moze da bude kraca ili duza od tih 2100m.

Enjoy ide odlicno, ali samo ako povede trku, a ako ide iz drugog reda, onda nikada ne moze ni da se plasira. Valjda je rec o psihi grla koje se plasi drugih konja. Mada Enjoy je uvozno grlo, a ja spominjem samo domaci odgoj. Ako pak pricamo o uvoznim grlima, onda je Adington daleko ispred ostalih, a prate ga Seldahir i Dumas IP.

Moj mali savet, ako se pak juri tih 13,9, onda je logicno da se to pokusa na najbrzoj stazi u Svedskoj, a to je koliko znam Solvalla. Vidim da poslednji startovi su bili na meni manje poznatim stazama, za koje ne znam koliko su sporije od Solvalle. Pored toga, znacajno za obaranje rekorda je i suncan i topao dan. Dakle savet da se trci po jakom suncu i danu, a izbegavati vecernje trke, ako je to moguce. Toplo vreme utice na misisce i recimo u Beogradu konji lete kada je jako sunce i visoka temperatura. Dalje, koliko znam u evropi mnogi treneri skidaju potkovice svojim grlima da bi brze kasala, tako da pocni da razmisljas i o tom detalju. Sve u svemu kobila ima visoku formu i verujem da ce ostrijom voznjom od starta uspeti da dostigne tih 13,9.

Srecno.
strucnjak

Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.01.2011

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/bataci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Informator taj Čet Jul 07, 2011 1:48 am

strucnjak ::Zasto je vazno da istrci tih 13,9 i da li to mora da istrci samo na 2100m ili staza moze da bude kraca ili duza od tih 2100m.

Enjoy ide odlicno, ali samo ako povede trku, a ako ide iz drugog reda, onda nikada ne moze ni da se plasira. Valjda je rec o psihi grla koje se plasi drugih konja. Mada Enjoy je uvozno grlo, a ja spominjem samo domaci odgoj. Ako pak pricamo o uvoznim grlima, onda je Adington daleko ispred ostalih, a prate ga Seldahir i Dumas IP.

Moj mali savet, ako se pak juri tih 13,9, onda je logicno da se to pokusa na najbrzoj stazi u Svedskoj, a to je koliko znam Solvalla. Vidim da poslednji startovi su bili na meni manje poznatim stazama, za koje ne znam koliko su sporije od Solvalle. Pored toga, znacajno za obaranje rekorda je i suncan i topao dan. Dakle savet da se trci po jakom suncu i danu, a izbegavati vecernje trke, ako je to moguce. Toplo vreme utice na misisce i recimo u Beogradu konji lete kada je jako sunce i visoka temperatura. Dalje, koliko znam u evropi mnogi treneri skidaju potkovice svojim grlima da bi brze kasala, tako da pocni da razmisljas i o tom detalju. Sve u svemu kobila ima visoku formu i verujem da ce ostrijom voznjom od starta uspeti da dostigne tih 13,9.

Srecno.
17 avgusta na solvalli je evropski sampionat za kobile, da bi Srbija mogla da ima svog ucesnika mora da ima kobilu koja ima istrcanih 1.13.9 na 2000 metara ili na srednju duzinu
Gävle vazi za Svedsku najbrzu stazu ali izgleda da ove godine to nevazi,posto su Solvalli skockali za elitlopet fenomenalno, medjutim do 27 jula nema trka,ja sam tek sada shvatio neke stvari u vezi Tiptronic: tek sada je prebolela rastanak sa Zmaj Boko(prodat) to je bio njen cimer i u stali i putovao je uvek sa njom na trke iako se nije takmicio tog dana,ne podnosi VRUCINU,ide bez potkovica ná zadnjim nogama pa sam morao negde da se takmicim i vidim da li sam upravu, a i zbog dva losa plasmana je zigubila start poene pa nije bas lako i naci trku u pravo vreme na pravo mesto.
Sada je i moja trening staza u fantasticnom stanju pa cu uskoro probati i bose prednje noge. medjutim sledeci start ide sa istim balansom i to ce biti prvi put da ide sa istim balansom dva puta zaredom posto je izgleda to ono pravo bar za sada
Nerazumem zasto je Addington u Srbiji sa takvim kapacitetom, sto se tice Enjoy iostalih nasih grla
koje si spomenuo siguran sam da bi uz pomoc specijaliste (ako sam se lepo izrazio) za ishranu napredovali jos bar 10-15 metara , i iz ovog mog kratkog iskustva mislim da je to jedan od najvecih
razloga zasto su Srpski rekordi kakvi jesu

Informator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: