SOUKK-Srpsko Odgajivacko Udruzenje Kasackih Konja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

SOUKK-Srpsko Odgajivacko Udruzenje Kasackih Konja

Počalji  Informator taj Sre Feb 16, 2011 10:20 pm

SOUKK ili nesto slicno ovome moramo da za zajednickom snagama UKSS ,klubovi ,odgajivaci
i svi zainteresovani da napravimo udruzenje sacinjeno od veterinarskih-labaratoriskih strucnjaka,aktivnih u samom priplodu,sposobnih da marketingom i kontaktima kako u Srbiji tako i van granica podignu znacaj ovakvog udruzenja u ,registrujemo i uclanimo u UKSS kao sopstveni clan gde ce jedini zadatak biti odgoj,pastuvi,pripust, sta sme sta ne sme,da imamo malo reda posto je ovo temelj Kasackog Sporta
Ja licno spremam material za skupstinu (AKO BUDEM POZVAN) gde cu konkretno predloziti par stavki
Medjutim dok skupstina nebude voleo bih da vidim i cujem vas ostale aktere ovog sporta sa predlozima ,zeljama idejama ko je sve zainteresovan da napravimo jedno takvo udruzunje(da bude aktivan clan sa licnim inicijativama...)
Mislim da je potreba veca nego ikad da i mi imao takvo udruzenje posto zasad Svedska ali nadam se uskoro da i ostale clanice U.E.T.a ce da priznaju nas pedigre , pa moramo da sacuvamo i opravdamo poverenje dobiveno ovim priznanjem.

Informator

Broj poruka : 100
Datum upisa : 28.09.2010

Pogledaj profil korisnika http://www.kkzmaj.eu

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu