Solvalla 5 decembar 2010

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Solvalla 5 decembar 2010

Počalji  Informator taj Ned Dec 05, 2010 1:02 am

Petog decembra boje KK Zmaja branice Lover Boy i Zmaj na Solvalli
Boy trci u 6 trci V65-3 na 2140auto start, to je trka za najbolje vozace ucenike/praktikante
Na kladionici je Boy favorit i ako ponovi partiju od zadnjeg starta trebalo bi da bude u borbi
za pobedu
Zmaj nastupa u devetoj trci na 3140m iz gume i trka po sebi je veoma atraktivna posto pripada u V65-6,DD-2,V3-1 tako da je reklama za KK Zmaj ogromna,medjutim nadamo se da ce Zmaj imati svoju zutu minutu i zvrsiti trku bez galopa , sto bi trebalo da da plasman medju prvih 6 i neku crkavicu ali i poene sto je jos bitnije.
Ako nista drugo duzan je da mi se oduzi posto sam danas ja sam prvi put potkovao konja za trku, posto nisam neki strucnjak ili bolje reci pocetnik prednje noge su zahtevale oko 3 sata rada ali i upalu ledjnih i butnih misica.
Trke mogu da se gledaju uzivo na www.atg.se ali morate se obratiti za logg instrukcije na info@kkzmaj.eu
najkasnije do 12.00 posle toga nisam vise dostupan

Informator

Broj poruka : 100
Datum upisa : 28.09.2010

Pogledaj profil korisnika http://www.kkzmaj.eu

Nazad na vrh Ići dole

Re: Solvalla 5 decembar 2010

Počalji  Informator taj Sub Dec 11, 2010 1:56 am

Lover Boy fantastican
Drugo mesto na danasnjoj trci je moglo ga bude i prvo danije vozac zaspao u poslednjo krivini
ali sta je tu je Boy je istrcao fantastican finis i sa pozicije 6 spoljni par smanjivao razdaljinu ali nije mogao da stigne prvoplasiranog igubio za oko 1,5 metar
Zmaj Boko uzeo vodjstvo ali posle 700m ponestalo snage ili bolje reci pokazao da nesto nije uredu sa njim
tj. da ima u sebi neku vrstu virusa zasad nepoznatu ali probe su uzete pa cekamo
Sleduje mu malo duza pauza

Informator

Broj poruka : 100
Datum upisa : 28.09.2010

Pogledaj profil korisnika http://www.kkzmaj.eu

Nazad na vrh Ići dole

Re: Solvalla 5 decembar 2010

Počalji  baltazar taj Sub Dec 11, 2010 11:43 am

Zmaja prvom prilikom poslati za srbiju vece su sanse za po neku pobedu cheers

baltazar

Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.11.2010